ArtStol Šatníková skriňa BALI 2 D4 Farba: Zelená
Šatníková skriňa BALI 2 D4 Priestranná šatníková skriňa BALI 2 D4 je výbornou voľbou do každej spálne, ktorá potrebuje množstvo úložného priestoru. Bali je... Celý popis
Popis
Šatníková skriňa BALI 2 D4
Priestranná šatníková skriňa BALI 2 D4 je výbornou voľbou do každej spálne, ktorá potrebuje množstvo úložného priestoru. Bali je vyrobená v troch moderných farebných prevedeniach, ktoré dobre zapadnú do akéhokoľvek interiéru. Šatníková skriňa BALI D34 má hliníkové koľajnice pre jednoduchšie každodenné používanie.
Možnosť doobjednať komodu BALI, písací stolík BALI, nočný stolík BALI.
Materiál: laminovaná drevotriesková doska (16mm) / sklo
Farebné prevedenia:
- zelená
- fialová
- modrá
Rozmery: (ŠxVxH) 196 x 200 x 58 cm
Upozornenie: Farebné prevedenie na obrázku sa nemusí zhodovať s farebným prevedením výrobku. Na sklá sa nevzťahuje reklamácia, je potrebné si ich skontrolovať pri preberaní tovaru!
Parametre
| Farba | Zelená |
|---|---|
| Farba | Zelená |
| Farba | Fialová |
| Farba | Modrá |
| Materiál | Laminát |
| Výška | 200 cm |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Zrkadlo | Áno |
| Šírka | 196 cm |
| Šírka od-do | 190 cm - 200 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ dverí | Klasické dvere |
| Počet dverí | Trojdverové |
| Tvar | Rovné |