ArtStol Šatníková skriňa ARUBA II 203 Farba: Biela
Šatníková skriňa ARUBA II 203 Moderná šatníková skriňa ARUBA II 203 je vyrobená tak, aby poskytla čo najviac úložného priestoru. Vďaka niekoľkým policiam a... Celý popis
Popis
Šatníková skriňa ARUBA II 203
Moderná šatníková skriňa ARUBA II 203 je vyrobená tak, aby poskytla čo najviac úložného priestoru. Vďaka niekoľkým policiam a priestoru pre zavesenie oblečenia bude skriňa poskytovať dostatok miesta i pre veci, ktoré potrebujeme na dlhší čas niekam uskladniť. Táto moderná a priestranná šatníková skriňa je vyrobená v modernom sivom farebnom prevedení.
Materiál: laminovaná doska / sklo
Rozmery: (ŠxVxH) 203 x 215 x 61 cm
Farebné prevedenie:
- sivá / grafitové sklo
- biela / grafitové sklo
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti! Na sklá sa nevzťahuje reklamácia, je potrebné si ich skontrolovať pri preberaní tovaru!
Parametre
| Farba | Biela |
|---|---|
| Farba | Sivá |
| Farba | Biela |
| Materiál | Laminát |
| Výška | 214 cm |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Zrkadlo | Áno |
| Šírka | 203 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ dverí | Posuvné dvere |
| Počet dverí | Dvojdverové |
| Tvar | Rovné |
| Šírka od-do | 200 cm - 210 cm |