ArtStol Šatníková skriňa ARUBA 250
Šatníková skriňa ARUBA 250 Moderná šatníková skriňa ARUBA 250 je navrhnutá tak, aby vniesla do vašej domácnosti nové výzvy na vytvorenie dominantného... Celý popis
Popis
Šatníková skriňa ARUBA 250
Moderná šatníková skriňa ARUBA 250 je navrhnutá tak, aby vniesla do vašej domácnosti nové výzvy na vytvorenie dominantného interiéru. Táto krásna šatníková skriňa vyžaruje funkčnosťou a dokonalým spracovaním v každom jednom detaile. Šatníková skriňa ARUBA 250 je vyrobená v nápaditom farebnom prevedení biela s kombináciou čiernej. ARUBA 250 má hliníkové koľajnice pre jednoduchšie každodenné používanie. Šatníková skriňa ARUBA 250 so sklom, tyčou na zavesenie oblečenia a policami.
Materiál: lamino
Rozmery: (ŠxVxH) 250 x 215 x 61 cm
Farebné prevedenie: biela / čierna / biele sklo
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti! Na sklá sa nevzťahuje reklamácia, je potrebné si ich skontrolovať pri preberaní tovaru!
Parametre
| Farba | Biela |
|---|---|
| Farba | Čierna |
| Materiál | Laminát |
| Výška | 215 cm |
| Zrkadlo | Nie |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Povrchová úprava | Mat |
| Povrchová úprava | Lesk |
| Typ dverí | Posuvné dvere |
| Počet dverí | Dvojdverové |
| Tvar | Rovné |
| Šírka od-do | 250 cm - 260 cm |
| Šírka od-do | 240 cm - 250 cm |