ArtStol Šatníková skriňa AMSTERDAM 250 L Farba: slivka / biely lesk / sklo
Šatníková skriňa AMSTERDAM 250 L Šatníková skriňa AMSTERDAM 250 L je navrhnutá tak, aby vniesla do vašej domácnosti nové výzvy na vytvorenie... Celý popis
Popis
Šatníková skriňa AMSTERDAM 250 L
Šatníková skriňa AMSTERDAM 250 L je navrhnutá tak, aby vniesla do vašej domácnosti nové výzvy na vytvorenie dominantného interiéru. Táto priestranná šatníková skriňa sa vyznačuje funkčnosťou a dokonalým spracovaním v každom jednom detaile. AMSTERDAM 250 L je vyrobená v nápaditom farebnom prevedení slivka s kombináciou bieleho alebo čierneho lesku. Šatníková skriňa AMSTERDAM 250 L má hliníkové koľajnice pre jednoduchšie každodenné používanie, kovanie SEVROLL. Šatníková skriňa AMSTERDAM 250 L má v cene zahrnuté LED osvetlenie.
Rozmery: (ŠxVxH) 255 x 225 x 61 cm
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti! Na sklá sa nevzťahuje reklamácia, je potrebné si ich skontrolovať pri preberaní tovaru!
Parametre
| Farba | slivka / biely lesk / sklo |
|---|---|
| Farba | Hnedá |
| Farba | Biela |
| Materiál | Laminát |
| Výška | 225 cm |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Zrkadlo | Áno |
| Šírka | 255 cm |
| Povrchová úprava | Lesk |
| Typ dverí | Posuvné dvere |
| Počet dverí | Trojdverové |
| Tvar | Rovné |
| Šírka od-do | 250 cm - 260 cm |