ArtPS Šatníková skriňa WILLOW 150 Farba: Biela
273.00 €
Do obchodu
Šatníková skriňa WILLOW 150 Úložné priestory sú často podceňovaným prvkom všetkých domácností. Aj napriek tomu patria šatníkové skrine k veľmi dôležitým... Celý popis
Popis
Šatníková skriňa WILLOW 150
Úložné priestory sú často podceňovaným prvkom všetkých domácností. Aj napriek tomu patria šatníkové skrine k veľmi dôležitým súčastiam Vášho domova. Šatníkové skrine dominujú nielen vzhľadom, ale aj praktickosťou, ktorá je u skríň rozhodujúca. kriňa WILLOW je vyrobená z 16mm laminátu. Moderná šatníková skriňa WILLOW má posuvné dvere. Šatníková skriňa má vešiakovú tyč na zavesenie šatstva a praktické police.
Rozmer: (ŠxVxHl.) 150 x 200 x 62 cm
Farebné prevedenie:
- biela
- dub sonoma
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti!
Parametre
| Farba | Biela |
|---|---|
| Farba | Hnedá |
| Farba | Biela |
| Materiál | Laminát |
| Výška | 200 cm |
| Šírka | 150 cm |
| Zrkadlo | Nie |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Dekor | Dub |
| Dekor | Dub Sonoma |
| Šírka od-do | 140 cm - 150 cm |
| Šírka od-do | 150 cm - 160 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ dverí | Posuvné dvere |
| Počet dverí | Dvojdverové |
| Tvar | Rovné |
| Kategória | Skrine |
| Cena | do 300 € |