ArtPS Šatníková skriňa WILLOW 130 Farba: dub sonoma
234.00 €
Do obchodu
Šatníková skriňa WILLOW 130 Úložné priestory sú často podceňovaným prvkom všetkých domácností. Aj napriek tomu patria šatníkové... Celý popis
Popis
Šatníková skriňa WILLOW 130
Úložné priestory sú často podceňovaným prvkom všetkých domácností. Aj napriek tomu patria šatníkové skrine k veľmi dôležitým súčastiam Vášho domova. Šatníkové skrine dominujú nielen vzhľadom, ale aj praktickosťou, ktorá je u skríň rozhodujúca. Šatníková skriňa WILLOW je vyrobená z laminátu. Moderná šatníková skriňa WILLOW má posuvné dvere. má vešiakovú tyč na zavesenie šatstva a praktické police.
Rozmer: (ŠxVxHl.) 130 x 200 x 62 cm
Farebné prevedenie:
- biela
- dub sonoma
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti!
Parametre
| Farba | dub sonoma |
|---|---|
| Farba | Hnedá |
| Farba | Biela |
| Materiál | Laminát |
| Výška | 200 cm |
| Šírka | 130 cm |
| Zrkadlo | Nie |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Dekor | Dub Sonoma |
| Šírka od-do | 130 cm - 140 cm |
| Šírka od-do | 120 cm - 130 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ dverí | Posuvné dvere |
| Počet dverí | Dvojdverové |
| Tvar | Rovné |