ArtPS Šatníková skriňa WILLOW 130 Farba: Biela
342.00 €
Do obchodu
Šatníková skriňa WILLOW 130 Úložné priestory sú často podceňovaným prvkom všetkých domácností. Aj napriek tomu patria šatníkové skrine k veľmi dôležitým... Celý popis
Popis
Šatníková skriňa WILLOW 130
Úložné priestory sú často podceňovaným prvkom všetkých domácností. Aj napriek tomu patria šatníkové skrine k veľmi dôležitým súčastiam Vášho domova. Šatníkové skrine dominujú nielen vzhľadom, ale aj praktickosťou, ktorá je u skríň rozhodujúca. Šatníková skriňa WILLOW je vyrobená z laminátu. Moderná šatníková skriňa WILLOW má posuvné dvere. má vešiakovú tyč na zavesenie šatstva a praktické police.
Rozmer: (ŠxVxHl.) 130 x 200 x 62 cm
Farebné prevedenie:
- biela
- dub sonoma
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti!
Parametre
| Farba | Biela |
|---|---|
| Farba | Hnedá |
| Farba | Biela |
| Materiál | Laminát |
| Výška | 200 cm |
| Šírka | 130 cm |
| Zrkadlo | Nie |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Dekor | Dub Sonoma |
| Šírka od-do | 130 cm - 140 cm |
| Šírka od-do | 120 cm - 130 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ dverí | Posuvné dvere |
| Počet dverí | Dvojdverové |
| Tvar | Rovné |