ArtPS Šatníková skriňa SCENE I 250
Šatníková skriňa SCENE I 250 Moderná šatníková skriňa SCENE je vyrobená z kvalitnej laminovanej dosky v bielom farebnom prevedení vysokého lesku, ktoré je... Celý popis
Popis
Šatníková skriňa SCENE I 250
Moderná šatníková skriňa SCENE je vyrobená z kvalitnej laminovanej dosky v bielom farebnom prevedení vysokého lesku, ktoré je veľmi obľúbené. Šatníková skriňa SCENE je tak vhodná do akéhokoľvek interiéru a vy sa nemusíte obávať farebných kombinácií. je navyše navrhnutá tak, aby poskytovala čo najviac úložného priestoru, čo Vám umožní mať vždy všetko pekne uložené na svojom mieste. Výrazným prvkom je mohutné zrkadlo, ktoré presvetlí priestor a zároveň aj opticky zväčší miestnosť.
Upozornenie: Farebné prevedenie na obrázku sa nemusí zhodovať s farebným prevedením výrobku. Na sklá sa nevzťahuje reklamácia, je potrebné si ich skontrolovať pri preberaní tovaru!
Parametre
| Farba | Biela |
|---|---|
| Materiál | Laminát |
| Výška | 214 cm |
| Šírka | 250 cm |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Zrkadlo | Áno |
| Povrchová úprava | Lesk |
| Typ dverí | Posuvné dvere |
| Počet dverí | Trojdverové |
| Tvar | Rovné |
| Šírka od-do | 250 cm - 260 cm |
| Šírka od-do | 240 cm - 250 cm |