ArtPS Šatníková skriňa SCENE I 180
Šatníková skriňa SCENE I 180 Moderná šatníková skriňa SCENE je vyrobená z kvalitnej laminovanej dosky v bielom farebnom prevedení vysokého lesku, ktoré je... Celý popis
Popis
Šatníková skriňa SCENE I 180
Moderná šatníková skriňa SCENE je vyrobená z kvalitnej laminovanej dosky v bielom farebnom prevedení vysokého lesku, ktoré je veľmi obľúbené. Šatníková skriňa SCENE je tak vhodná do akéhokoľvek interiéru a vy sa nemusíte obávať farebných kombinácií. je navyše navrhnutá tak, aby poskytovala čo najviac úložného priestoru, čo Vám umožní mať vždy všetko pekne uložené na svojom mieste. Výrazným prvkom je mohutné zrkadlo, ktoré presvetlí priestor a zároveň aj opticky zväčší miestnosť.
Upozornenie: Farebné prevedenie na obrázku sa nemusí zhodovať s farebným prevedením výrobku. Na sklá sa nevzťahuje reklamácia, je potrebné si ich skontrolovať pri preberaní tovaru!
Parametre
| Farba | Biela |
|---|---|
| Materiál | Laminát |
| Výška | 214 cm |
| Šírka | 180 cm |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Zrkadlo | Áno |
| Šírka od-do | 170 cm - 180 cm |
| Šírka od-do | 180 cm - 190 cm |
| Povrchová úprava | Lesk |
| Typ dverí | Posuvné dvere |
| Počet dverí | Dvojdverové |
| Tvar | Rovné |