ArtPS Šatníková skriňa RHEA 130 Farba: Biela/dub sonoma
Šatníková skriňa RHEA 130 Úložné priestory sú často podceňovaným prvkom všetkých domácností. Aj napriek tomu patria šatníkové... Celý popis
Popis
Šatníková skriňa RHEA 130
Úložné priestory sú často podceňovaným prvkom všetkých domácností. Aj napriek tomu patria šatníkové skrine k veľmi dôležitým súčastiam Vášho domova. Šatníkové skrine dominujú nielen vzhľadom, ale aj praktickosťou, ktorá je u skríň rozhodujúca. Šatníková skriňa RHEA je dostupná v troch farebných prevedeniach, takže ju ľahko skombinujete s akýmkoľvek interiérom. Šatníková skriňa RHEA je vyrobená z laminovanej drevotriesky. Moderná šatníková skriňa RHEA má posuvné dvere so zrkadlom. Šatníková skriňa ponúka dostatok úložného priestoru, má vešiakovú tyč na zavesenie šatstva, praktické police a zásuvky.
- biela / biela
- biela / sonoma
- biela / dub artisan
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, ako sú v skutočnosti!
Parametre
| Farba | Biela/dub sonoma |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Materiál | Laminát |
| Výška | 214 cm |
| Šírka | 130 cm |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Zrkadlo | Áno |
| Dekor | Dub |
| Dekor | Dub Sonoma |
| Šírka od-do | 130 cm - 140 cm |
| Šírka od-do | 120 cm - 130 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ dverí | Posuvné dvere |
| Počet dverí | Dvojdverové |
| Tvar | Rovné |
| Kategória | Skrine |
| Cena | do 450 € |