ArtPS Šatníková skriňa KAYLA III 200 Farba: dub sonoma
499.00 €
Do obchodu
Šatníková skriňa KAYLA III 200 Elegantná šatníková skriňa KAYLA so zrkadlami na oboch dverách, je priestranná skriňa s policami a tyčou na zavesenie... Celý popis
Popis
Šatníková skriňa KAYLA III 200
Elegantná šatníková skriňa KAYLA so zrkadlami na oboch dverách, je priestranná skriňa s policami a tyčou na zavesenie oblečenia. Šatníková skriňa KAYLA je vyrobená z kvalitných laminátu. ľahko skombinujete s nábytkom vo Vašej domácnosti. Táto dokonalá šatníková skriňa KAYLA sa stane jedinečnou súčasťou Vášho domova.
Materiál: laminát, ABS
Rozmery: (ŠxVxH) 200 x 214 x 63 cm
Farebné prevedenia: dub sonoma
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti!
Parametre
| Farba | dub sonoma |
|---|---|
| Materiál | Laminát |
| Výška | 214 cm |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Zrkadlo | Áno |
| Šírka | 200 cm |
| Farba | Béžová |
| Dekor | Dub Sonoma |
| Šírka od-do | 190 cm - 200 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ dverí | Posuvné dvere |
| Počet dverí | Dvojdverové |
| Tvar | Rovné |
| Šírka od-do | 200 cm - 210 cm |