ArtPS Šatníková skriňa JAMIE ALU 200 Farba: Biela
391.00 €
Do obchodu
Šatníková skriňa JAMIE ALU 200 patria k veľmi dôležitým súčastiam Vášho domova, nakoľko dominujú nielen vzhľadom, ale i priestrannosťou, ktorá je u skríň... Celý popis
Popis
Šatníková skriňa JAMIE ALU 200
patria k veľmi dôležitým súčastiam Vášho domova, nakoľko dominujú nielen vzhľadom, ale i priestrannosťou, ktorá je u skríň rozhodujúca. Posuvná šatníková skriňa JAMIE ponúka úložný priestor s vešiakovou tyčou na uloženie šatstva a zároveň ponúka i niekoľko políc na uloženie ďalších vecí, ktoré potrebujete uschovať.
Materiál: laminát
Rozmery: (ŠxVxH) 200 x 214 x 62 cm
Farebné prevedenie:
- biela
- dub sonoma
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti!
Parametre
| Farba | Biela |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Materiál | Laminát |
| Výška | 214 cm |
| Zrkadlo | Nie |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Šírka | 200 cm |
| Farba | Béžová |
| Dekor | Dub |
| Šírka od-do | 190 cm - 200 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ dverí | Posuvné dvere |
| Počet dverí | Dvojdverové |
| Tvar | Rovné |
| Šírka od-do | 200 cm - 210 cm |