ArtMLM Vitrína SIGA 02
Vitrína SIGA 02 Vitrína SIGA 02 je vyrobená v modernom vzhľade a jednoduchom farebnom prevedení. Je vyrobená z kvalitného materiálu, ktorý je odolný voči... Celý popis
Popis
Vitrína SIGA 02
Vitrína SIGA 02 je vyrobená v modernom vzhľade a jednoduchom farebnom prevedení. Je vyrobená z kvalitného materiálu, ktorý je odolný voči poškodeniu, vlhkosti a vysokej teplote. Vitrína ponúka možnosť namontovať dvierka na pravú, alebo ľavú stranu. Charakteristickým znakom sú nielen výnimočné sklenené police z tvrdeného skla, ale aj tiché zavieranie dvierok, dotykové LED osvetlenie políc a minimalistické čierne úchytky. LED osvetlenie je súčasťou vitríny. Nábytok je dodávaný v demonte. Vitrína je tiež súčasťou
Materiál: laminovaná doska, ABS hrany, tvrdené sklo
Farebné prevedenie: Dub Castello / čierna
Rozmery:
- (ŠxVxH) 55 x 200 x 40 cm
- Váha: 46 kg
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti! Na sklá sa nevzťahuje reklamácia, skontrolujte si ich prosím pri preberaní!
Parametre
| Farba | Hnedá |
|---|---|
| Farba | Čierna |
| Materiál | Laminát |
| Výška | 200 cm |
| Štýl | Moderný |
| Typ vitríny | Úzke vitríny |
| Typ vitríny | Vysoké vitríny |
| Typ vitríny | Vitríny so sklom |
| LED osvetlenie | S osvetlením |
| Dekor | Dub |
| Šírka od-do | 50 cm - 60 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
| Hĺbka | 40 cm |
| Miestnosť | Obývačka |