ArtMLM Vitrína ALTO 07
Vitrína ALTO 07 Vitrína ALTO 07, je vitrína s dvomi dvierkami z kvalitnej MDF dosky (jedny dvierka sú presklené) a s korpusom z kvalitnej laminovanej dosky.... Celý popis
Popis
Vitrína ALTO 07
Vitrína ALTO 07, je vitrína s dvomi dvierkami z kvalitnej MDF dosky (jedny dvierka sú presklené) a s korpusom z kvalitnej laminovanej dosky. Charakteristické pre vitrínu sú dokonalé kovové úchytky, tiché dovieranie dvierok, možnosť namontovať dvierka na ľavú, alebo pravú stranu a nadčasový čistý vzhľad. Materiál z ktorého je vitrína vyrobená je odolný voči poškodeniu, vlhkosti a vysokým teplotám. Nábytok je dodávaný v demonte. LED osvetlenie je súčasťou vitríny! Vitrína je tiež súčasťou modernej kolekcie nábytku ALTO.
Materiál: MDF, laminát, kovové úchytky
Farebné prevedenie: biela / biely mat
Rozmer: (ŠxVxH) 92 x 140 x 42 cm
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti! Na sklá sa nevzťahuje reklamácia, skontrolujte si ich prosím pri preberaní!
Parametre
| Materiál | MDF |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Materiál | Laminát |
| Výška | 140 cm |
| Štýl | Moderný |
| Typ vitríny | Široké vitríny |
| Typ vitríny | Nízke vitríny |
| Typ vitríny | Vitríny so sklom |
| Typ vitríny | Samostatne stojace vitríny |
| LED osvetlenie | S osvetlením |
| Šírka od-do | 90 cm - 100 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
| Hĺbka | 42 cm |
| Miestnosť | Obývačka |