ArtMLM Skriňa SAVITO 01
179.00 €
Do obchodu
Skriňa SAVITO 01 Objavte spojenie estetiky a praktickosti so skriňou SAVITO 01, ktorá je v príjemnom farebnom prevedení zlatý craft oak s kombináciou... Celý popis
Popis
Skriňa SAVITO 01
Objavte spojenie estetiky a praktickosti so skriňou SAVITO 01, ktorá je v príjemnom farebnom prevedení zlatý craft oak s kombináciou čiernej. Minimalistický štýl úchytiek a praktické prevedenie s jednoduchými tvarmi si zamilujete. Skriňa sa dá zmontovať na pravé aj na ľavé prevedenie otváranie dverí. Lamelový dizajn pridáva moderný a elegantný nádych. Skriňa má policu a tyč na zavesenie oblečenia.
- laminát
- ABS hrana
Skriňa je vyrobená z kvalitnej laminátovej dosky, ktorá je odolná voči poškodeniu, vlhkosti a vysokým teplotám. ABS hrana sa neodlupuje a nedeformuje.
- šírka: 60 cm
- výška: 200
- hĺbka: 34 cm
- hmotnosť: 41 kg
- počet políc: 1
- počet vešiakových týč: 1
- výška soklu: 8 cm
- šírka ozdobnej lišty: 10 cm
- hĺbka vnútorných políc: 31,3 cm
- hĺbka spodnej police: 33,4 cm
- šírka dvierok: 46 cm
- farebné prevedenie: dub zlatý craft / čierna
Parametre
| Farba | Čierna |
|---|---|
| Materiál | Laminát |
| Výška | 200 cm |
| Zrkadlo | Nie |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Farba | Béžová |
| Dekor | Dub |
| Šírka od-do | 50 cm - 60 cm |
| Šírka od-do | 60 cm - 70 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ dverí | Klasické dvere |
| Počet dverí | Jednodverové |
| Tvar | Rovné |