ArtMLM Šatníková skriňa JOE 02
200.00 €
Do obchodu
Šatníková skriňa JOE 02 Minimalistický dizajn je vhodný do moderných i klasických interiérov. Obľúbený dekor dub sonoma je oživený farebnými vložkami, ktoré... Celý popis
Popis
Šatníková skriňa JOE 02
Minimalistický dizajn je vhodný do moderných i klasických interiérov. Obľúbený dekor dub sonoma je oživený farebnými vložkami, ktoré je možné meniť a nábytok tak oživiť. Pôsobí vyvážene a útulne zároveň a poskytuje veľké množstvo úložného priestoru. Šatníková skriňa JOE 02 je dvojdverová, vďaka ABS hranám vám bude slúžiť dlhé roky. Zariaďte si interiér s kolekciou JOE, ktorá bude pôsobiť v interiéri nenásilne a prirodzene.
- laminát
- ABS hrany
Skriňa je vyrobená z kvalitnej laminátovej dosky, ktorá je odolná voči poškodeniu, vlhkosti a vysokej teplote. ABS hrana sa neodlepuje a nedeformuje.
- šírka: 80 cm
- výška: 200 cm
- hĺbka: 50 cm
- výška nožičiek: 2 cm
- výška ozdobnej lišty: 5 cm
- počet dverí: 2
- výška dverí: 189,4 cm
- šírka dverí: 37,8 cm
- počet vešiakových týč: 1
- počet políc: 1
- hĺbka police: 46,5 cm
- farebné prevedenie:
- dub sonoma / dub sonoma (vložka)
- dub sonoma / biela (vložka)
- dub sonoma / grafit (vložka)
Parametre
| Farba | Sivá |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Materiál | Laminát |
| Výška | 200 cm |
| Zrkadlo | Nie |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Farba | Béžová |
| Dekor | Dub Sonoma |
| Šírka od-do | 80 cm - 90 cm |
| Šírka od-do | 70 cm - 80 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ dverí | Klasické dvere |
| Počet dverí | Dvojdverové |
| Tvar | Rovné |