ArtMLM Šatníková skriňa ALTO 03
Šatníková skriňa ALTO 03 Skriňa ALTO 03, je skriňa s tromi klasickými dvierkami z kvalitnej MDF dosky a s korpusom z kvalitnej laminovanej dosky. Skriňa... Celý popis
Popis
Šatníková skriňa ALTO 03
Skriňa ALTO 03, je skriňa s tromi klasickými dvierkami z kvalitnej MDF dosky a s korpusom z kvalitnej laminovanej dosky. Skriňa ponúka v ľavej časti dve praktické vešiakové tyče a v pravej časti police. Charakteristické pre skriňu sú dokonalé kovové úchytky, tiché dovieranie dvierok, praktické prevedenie úložného systému a nadčasový čistý vzhľad. Materiál z ktorého je skriňa vyrobená je odolný nielen voči poškodeniu, ale aj vlhkosti a vysokým teplotám. Nábytok je dodávaný v demonte. Skriňa je tiež súčasťou modernej kolekcie nábytku ALTO.
Materiál: MDF, laminát, kovové úchytky
Farebné prevedenie: biela / biely mat
Rozmer: (ŠxVxH) 127 x 201 x 57 cm
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti!
Parametre
| Materiál | MDF |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Výška | 201 cm |
| Zrkadlo | Nie |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Šírka od-do | 120 cm - 130 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ dverí | Klasické dvere |
| Počet dverí | Trojdverové |
| Tvar | Rovné |
| Hĺbka | 57 cm |
| Miestnosť | Spálňa |