ArtMLM Rošt WKL 02 FLX Rozmer:: 140 x 200 cm
142.00 €
Do obchodu
Rošt WKL 160-02 FLX Rošt má flexibilné lamely a drevený rám, vyrobený je z borovicového dreva, prispôsobuje sa tvaru a hmotnosti tela a zabezpečí tak zdravý a... Celý popis
Popis
Rošt WKL 160-02 FLX
Rošt má flexibilné lamely a drevený rám, vyrobený je z borovicového dreva, prispôsobuje sa tvaru a hmotnosti tela a zabezpečí tak zdravý a pohodlný spánok. Rošt je vhodný ku posteli modernej kolekcie nábytku ALTO. Rošt je nepolohovateľný.
Materiál: borovicové drevo
Rozmer:
- 120 x 200 cm ( reálny rozmer roštu 119 x 197 cm)
- 140 x 200 cm ( reálny rozmer roštu 139 x 197 cm)
- 160 x 200 cm ( reálny rozmer roštu 159 x 197 cm)
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti!
Parametre
| Rozmer: | 140 x 200 cm |
|---|---|
| Rozmer | 160 x 200 cm |
| Rozmer | 140 x 200 cm |
| Rozmer | 120 x 200 cm |
| Možnosti polohovania | Nepolohovateľné |
| Regulácia tvrdosti | Nie |
| Miestnosť | Spálňa |
| Výklopný rošt | Nie |