ArtMadex Šatníková skriňa ZONDA Z10
Šatníková skriňa ZONDA Z10 Nadčasová sektorová zostava ZONDA patrí medzi novinku, ktorá si za veľmi krátky čas získala veľkú obľubu. Sektorový nábytok ZONDA... Celý popis
Popis
Šatníková skriňa ZONDA Z10
Nadčasová sektorová zostava ZONDA patrí medzi novinku, ktorá si za veľmi krátky čas získala veľkú obľubu. Sektorový nábytok ZONDA ponúka moderný dizajn a mnoho rôznych komponentov, z ktorých si môžete zostaviť obývaciu stenu, detskú alebo študentskú izbu či kanceláriu presne podľa Vašich predstáv a potrieb. Nábytok ZONDA má bez - úchytové otváranie. Priestranná šatníková skriňa ZONDA Z10 poslúži Vám nielen ako praktický, ale aj ako originálny kúsok nábytku vo Vašej izbe. Šatníková skriňa je vyrobená z kvalitných materiálov v jedinečnom farebnom prevedení biela s kombináciou popol. Šatníková skriňa je dvoj - dverová s policami a tyčou na zavesenie oblečenia.
Materiál: DTD
Rozmery: (VxŠxH) 210 x 120 x 55 cm
Farebné prevedenie: biely lesk/ popol
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti!
Parametre
| Farba | Sivá |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Materiál | Laminát |
| Výška | 210 cm |
| Šírka | 120 cm |
| Zrkadlo | Nie |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Šírka od-do | 120 cm - 130 cm |
| Šírka od-do | 110 cm - 120 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ dverí | Posuvné dvere |
| Počet dverí | Dvojdverové |
| Tvar | Rovné |