ArtMadex Šatníková skriňa PENELOPA 255 | so zrkadlom Farba: Gaštan Wenge
Šatníková skriňa PENELOPA 255 | so zrkadlom Zostava spálňového nábytku Penelopa je veľmi moderná zostava, ktorá spĺňa aj tie najnáročnejšie potreby... Celý popis
Popis
Šatníková skriňa PENELOPA 255 | so zrkadlom
Zostava spálňového nábytku Penelopa je veľmi moderná zostava, ktorá spĺňa aj tie najnáročnejšie potreby zákazníkov. Vďaka svojej jedinečnej farebnej kombinácii a materiálu pôsobí moderne a zároveň zútulní Vašu obľúbenú miestnosť. sa skladá z viacerých prvkov, ktoré sú do detailov prepracované. Charakteristickým rysom zostavy sú plastové úchytky striebornej farby, ktoré dodajú miestnosti elegantný vzhľad. Kolekcia nábytku Penelopa sa výborne hodí do každého interiéru, príjemne zútulní Váš obľúbený priestor a Vy sa tu budete cítiť príjemne a skvelo.
Materiál: DTD laminovaná + ABS hrany + hliníkové koľajničky
Rozmery: VxŠxH 215 x 255 x 66 cm
Farebné prevedenia:
- biela
- dub sonoma
- gaštan wenge
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti!
Parametre
| Farba | Gaštan Wenge |
|---|---|
| Farba | Hnedá |
| Farba | Biela |
| Materiál | Laminát |
| Výška | 215 cm |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Zrkadlo | Áno |
| Šírka | 255 cm |
| Farba | Béžová |
| Dekor | Dub Sonoma |
| Dekor | Gaštan |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ dverí | Posuvné dvere |
| Počet dverí | Trojdverové |
| Tvar | Rovné |
| Šírka od-do | 240 cm - 250 cm |