ArtMadex Šatníková skriňa MAXIMUS M15 Farba: Šatníková skriňa Maximus M15 sonoma
Šatníková skriňa MAXIMUS M15 Zostava nábytku Maximus je veľmi moderná a štýlová sektorová zostava vhodná do obývacej izby, jedálne, spálne, ktorá spĺňa aj tie... Celý popis
Popis
Šatníková skriňa MAXIMUS M15
Zostava nábytku Maximus je veľmi moderná a štýlová sektorová zostava vhodná do obývacej izby, jedálne, spálne, ktorá spĺňa aj tie najnáročnejšie potreby zákazníkov. Vďaka svojej jedinečnej farebnej kombinácii a materiálu pôsobí moderne a zároveň zútulní Vašu obľúbenú miestnosť. Skladá sa z viacerých prvkov, ktoré sú do detailov prepracované a skombinované. Charakteristickým rysom zostavy sú plastové úchytky striebornej farby, ktoré dodajú miestnosti elegantný vzhľad a matné sklo vo vitrínach, ktoré dokonalé dopĺňa široké rámy vitrín. Nábytok je postavený na elegantných hliníkových nožičkách s imitáciou nerezu. Kolekcia nábytku Maximus sa výborne hodí do každého interiéru, príjemne zútulní Váš obľúbený obývací priestor a Vy sa tu budete cítiť príjemne a skvelo. je vyrobená z laminovanej drevotriesky s ABS hranou. Ponúka zákazníkom poličky a šatníkový priestor.
Materiál: lamino / ABS hrana
Farebné prevedenia:
- gaštan wenge
- sonoma
- biela
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti!
Parametre
| Farba | Šatníková skriňa Maximus M15 sonoma |
|---|---|
| Farba | Hnedá |
| Farba | Biela |
| Materiál | Laminát |
| Výška | 203 cm |
| Zrkadlo | Nie |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Farba | Béžová |
| Šírka | 68 cm |
| Dekor | Dub Sonoma |
| Dekor | Gaštan |
| Šírka od-do | 60 cm - 70 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ dverí | Klasické dvere |
| Počet dverí | Dvojdverové |
| Tvar | Rovné |