ArtMadex Šatníková skriňa GRANDE 277 so zrkadlom Farba: Dub sonoma čokoláda, Prevedenie: Grande 277 s 3 zrkadlami
906.00 €
Do obchodu
Šatníková skriňa GRANDE 277 so zrkadlom Úložné priestory sú často podceňovaným prvkom všetkých domácností. Aj napriek tomu patria šatníkové skrine k veľmi... Celý popis
Popis
Šatníková skriňa GRANDE 277 so zrkadlom
Úložné priestory sú často podceňovaným prvkom všetkých domácností. Aj napriek tomu patria šatníkové skrine k veľmi dôležitým súčastiam Vášho domova. Šatníkové skrine dominujú nielen vzhľadom, ale aj priestrannosťou, ktorá je u skríň rozhodujúca. Grande je vyrobená z laminovanej drevotriesky. Veľká moderná šatníková skriňa Grande má posuvné dvere. Šatníková skriňa ponúka 3x vešiakovú tyč na zavesenie šatstva a zároveň ponúka praktické regále na uloženie rôznych drobností.
Materiál: laminovaná doska 16 mm
Rozmery: (VxŠxH) 244 x 277 x 62 cm
Farebné prevedenie:
- A - s 1 zrkadlom
- B - s 2 zrkadlami
- C - s 3 zrkadlami
Farebné prevedenie:
- biela
- dub sonoma
- dub sonoma čokoláda
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti!
Parametre
| Farba | Dub sonoma čokoláda |
|---|---|
| Prevedenie | Grande 277 s 3 zrkadlami |
| Farba | Hnedá |
| Farba | Biela |
| Materiál | Laminát |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Zrkadlo | Áno |
| Farba | Béžová |
| Šírka | 277 cm |
| Výška | 244 cm |
| Dekor | Dub Sonoma |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ dverí | Posuvné dvere |
| Počet dverí | Trojdverové |
| Tvar | Rovné |
| Šírka od-do | nad 260 cm |