ArtMadex Šatníková skriňa GRANDE 277 so zrkadlom Farba: Dub sonoma čokoláda, Prevedenie: Grande 277 s 2 zrkadlami
826.00 €
Do obchodu
Šatníková skriňa GRANDE 277 so zrkadlom Úložné priestory sú často podceňovaným prvkom všetkých domácností. Aj napriek tomu patria šatníkové... Celý popis
Popis
Šatníková skriňa GRANDE 277 so zrkadlom
Úložné priestory sú často podceňovaným prvkom všetkých domácností. Aj napriek tomu patria šatníkové skrine k veľmi dôležitým súčastiam Vášho domova. Šatníkové skrine dominujú nielen vzhľadom, ale aj priestrannosťou, ktorá je u skríň rozhodujúca. Grande je vyrobená z laminovanej drevotriesky. Veľká moderná šatníková skriňa Grande má posuvné dvere. Šatníková skriňa ponúka 3x vešiakovú tyč na zavesenie šatstva a zároveň ponúka praktické regále na uloženie rôznych drobností.
Materiál: laminovaná doska 16 mm
Rozmery: (VxŠxH) 244 x 277 x 62 cm
Farebné prevedenie:
- A - s 1 zrkadlom
- B - s 2 zrkadlami
- C - s 3 zrkadlami
Farebné prevedenie:
- biela
- dub sonoma
- dub sonoma čokoláda
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti!
Parametre
| Farba | Dub sonoma čokoláda |
|---|---|
| Prevedenie | Grande 277 s 2 zrkadlami |
| Farba | Hnedá |
| Farba | Biela |
| Materiál | Laminát |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Zrkadlo | Áno |
| Farba | Béžová |
| Šírka | 277 cm |
| Výška | 244 cm |
| Dekor | Dub Sonoma |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ dverí | Posuvné dvere |
| Počet dverí | Trojdverové |
| Tvar | Rovné |
| Šírka od-do | nad 260 cm |