ArtMadex Šatníková skriňa GRANDE 277 Farba: dub sonoma, Prevedenie: Grande 277
681.00 €
Do obchodu
Šatníková skriňa GRANDE 277 Úložné priestory sú často podceňovaným prvkom všetkých domácností. Aj napriek tomu patria k veľmi dôležitým súčastiam Vášho... Celý popis
Popis
Šatníková skriňa GRANDE 277
Úložné priestory sú často podceňovaným prvkom všetkých domácností. Aj napriek tomu patria k veľmi dôležitým súčastiam Vášho domova. Šatníkové skrine dominujú nielen vzhľadom, ale aj priestrannosťou, ktorá je u skríň rozhodujúca. Šatníková skriňa Grande je vyrobená z laminovanej drevotriesky. Veľká moderná šatníková skriňa Grande má posuvné dvere. Šatníková skriňa ponúka 3x vešiakovú tyč na zavesenie šatstva a zároveň ponúka praktické regále na uloženie rôznych drobností.
Materiál: laminovaná doska 16 mm
Rozmery: (VxŠxH) 244 x 277 x 62 cm
Farebné prevedenie:
-
biela
-
dub sonoma
-
dub sonoma čokoláda
-
biela s pásikom lacobel
-
dub sonoma s pásikom lacobel
-
dub sonoma čokoláda s pásikom lacobel
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti!
Parametre
| Farba | dub sonoma |
|---|---|
| Prevedenie | Grande 277 |
| Farba | Hnedá |
| Farba | Biela |
| Materiál | Laminát |
| Zrkadlo | Nie |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Farba | Béžová |
| Šírka | 277 cm |
| Výška | 244 cm |
| Dekor | Dub Sonoma |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ dverí | Posuvné dvere |
| Počet dverí | Trojdverové |
| Tvar | Rovné |
| Šírka od-do | nad 260 cm |