ArtMadex Šatníková skriňa GRANDE 204 Farba: Biela
499.00 €
Do obchodu
Šatníková skriňa GRANDE 204 Úložné priestory sú často podceňovaným prvkom všetkých domácností. Aj napriek tomu patria šatníkové skrine k veľmi dôležitým... Celý popis
Popis
Šatníková skriňa GRANDE 204
Úložné priestory sú často podceňovaným prvkom všetkých domácností. Aj napriek tomu patria šatníkové skrine k veľmi dôležitým súčastiam Vášho domova. Šatníkové skrine dominujú nielen vzhľadom, ale aj priestrannosťou, ktorá je u skríň rozhodujúca. Grande 204 je vyrobená z laminovanej drevotriesky. Veľká moderná šatníková skriňa Grande má posuvné dvere. Šatníková skriňa ponúka 1x vešiakovú tyč na zavesenie šatstva a zároveň ponúka praktické police na uloženie rôzneho oblečenia.
Materiál: laminovaná doska
Rozmery: (VxŠxH) 244 x 204 x 62 cm
Farebné prevedenie:
-
dub sonoma
-
biela
-
dub sonoma / čokoládová
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti!
Parametre
| Farba | Biela |
|---|---|
| Farba | Hnedá |
| Farba | Biela |
| Materiál | Laminát |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Zrkadlo | Áno |
| Šírka | 204 cm |
| Farba | Béžová |
| Výška | 244 cm |
| Dekor | Dub |
| Dekor | Dub Sonoma |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ dverí | Posuvné dvere |
| Počet dverí | Trojdverové |
| Tvar | Rovné |
| Šírka od-do | 200 cm - 210 cm |