ArtLas Šatníková skriňa DANNY 230
Šatníková skriňa DANNY 230 Spálňa by mala vyhovovať všetkým vašim požiadavkám, má slúžiť na relax, oddych a načerpanie nových síl. Spálňová zostava DANNY... Celý popis
Popis
Šatníková skriňa DANNY 230
Spálňa by mala vyhovovať všetkým vašim požiadavkám, má slúžiť na relax, oddych a načerpanie nových síl. Spálňová zostava DANNY vyrobená z kvalitných materiálov hravo zapadne do každého moderného interiéru. Kolekcia je bezúchytová, čím nie je narušený celkový vzhľad, otváranie je zabezpečené systémom PUSH TO OPEN. Šatníková skriňa DANNY 2D4S je štvordverová a má 2 zásuvky, pri každodennom používaní oceníte ABS hrany.
- DTD 16 mm
- ABS hrany
Priestranná šatníková skriňa DANNY je vyrobená zo 16 mm DTD s ABS hranami, vďaka policiam a vešiakovej časti získate množstvo úložného priestoru. Materiál je odolný a nevyžaduje špeciálnu starostlivosť.
- šírka: 230 cm
- výška: 198,8-202,2 cm
- hĺbka: 47,1-51,6 cm
- šírka policovej skrine: 50 cm
- šírka strednej časti: 100 cm
- šírka časti so zásuvkami: 80 cm
- hĺbka políc: 42,5-49 cm
- výška medzi policami: 35,5-36,5 cm
- výška vešiaková časť: 124,2 cm
- šírka vešiaková časť: 96,8 cm
- hĺbka vešiaková časť: 49 cm
- počet políc: 7 ks
- počet vešiakových tyčí: 2 ks
- počet zásuviek: 2 ks
- počet dverí: 5 ks
- farebné prevedenie: biela / dub zlatý
Parametre
| Farba | Biela |
|---|---|
| Zrkadlo | Nie |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Dekor | Dub |
| Povrchová úprava | Mat |
| Materiál | DTD |
| Typ dverí | Klasické dvere |
| Počet dverí | Viacdverové |
| Tvar | Rovné |
| Šírka od-do | 230 cm - 240 cm |
| Výška | 201,8 cm |
| Šírka od-do | 220 cm - 230 cm |