ArtLas Šatníková skriňa CODE Prevedenie: Skriňa s LED osvetlením
Šatníková skriňa CODE Praktická šatníková skriňa CODE z rovnomennej kolekcie pôsobí teplým a útulným dojmom. Dekor dub craft zlatý v pôsobivom kontraste s... Celý popis
Popis
Šatníková skriňa CODE
Praktická šatníková skriňa CODE z rovnomennej kolekcie pôsobí teplým a útulným dojmom. Dekor dub craft zlatý v pôsobivom kontraste s antracitom je oživený čiernymi kovovými nohami a úchytkami v čierno zlatej kombinácii. Jednoduché, no praktické prevedenie poskytuje dostatok úložného priestoru, šatníková skriňa je štvordverová. Vertikálne lamely skriňu odľahčujú a zároveň sú zaujímavým dizajnovým prvkom. Skriňa má možnosť doobjednania LED osvetlenia - viď varianty. Neváhajte a zariaďte si spálňu štýlovo so
- DTD 16 cm
- MDF
- ABS hrany
Priestranná skriňa CODE je vyrobená zo 16 mm DTD v kombinácii s MDF. Skriňa má ABS hrany, ktoré predĺžujú životnosť.
- šírka: 220 cm
- výška: 208,4 cm
- hĺbka: 53,6 cm
- priestor medzi policami: 38-38,4 cm
- šírka políc: 48,4-66,1 cm
- hĺbka políc: 48,9 cm
- výška vešiakovej časti skrine: 117,6 cm
- hĺbka vešiakovej časti skrine: 50,5 cm
- šírka vešiakovej časti skrine: 99,1cm
- počet dverí: 4 ks
- farebné prevedenie: dub craft zlatý / antracit / čierna / zlatá
Parametre
| Prevedenie | Skriňa s LED osvetlením |
|---|---|
| Zrkadlo | Nie |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Farba | Béžová |
| Dekor | Dub |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ dverí | Klasické dvere |
| Počet dverí | Viacdverové |
| Tvar | Rovné |
| Šírka od-do | 210 cm - 220 cm |
| Šírka od-do | 220 cm - 230 cm |
| Výška | 208,4 cm |