ArtLas Šatníková skriňa CODE PREVEDENIE: Skriňa bez LED osvetlenia
Šatníková skriňa CODE Praktická šatníková skriňa CODE z rovnomennej kolekcie pôsobí teplým a útulným dojmom. Dekor dub craft zlatý v pôsobivom kontraste s... Celý popis
Popis
Šatníková skriňa CODE
Praktická šatníková skriňa CODE z rovnomennej kolekcie pôsobí teplým a útulným dojmom. Dekor dub craft zlatý v pôsobivom kontraste s antracitom je oživený čiernymi kovovými nohami a úchytkami v čierno zlatej kombinácii. Jednoduché, no praktické prevedenie poskytuje dostatok úložného priestoru, šatníková skriňa je štvordverová. Vertikálne lamely skriňu odľahčujú a zároveň sú zaujímavým dizajnovým prvkom. Skriňa má možnosť doobjednania LED osvetlenia - viď varianty. Neváhajte a zariaďte si spálňu štýlovo so
Upozornenie: Váš monitor a tlačiareň nemusia zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti!
Parametre
| PREVEDENIE | Skriňa bez LED osvetlenia |
|---|---|
| Farba | Béžová |
| Dekor | Dub |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Povrchová úprava | Mat |
| TVAR | Rovné |
| Typ dverí | Klasické dvere |
| Zrkadlo | Nie |
| Počet dverí | Viacdverové |
| Šírka od-do | 210 cm - 220 cm |
| Šírka od-do | 220 cm - 230 cm |
| Výška | 208,4 cm |