ArtLas Komoda ARTENS 138 2D4S FARBA: dub artisan / grafit
Komoda Artens | 138 2D4S Artens kolekcia v dekore dub grandson prírodný vhodne dopĺňa biela farba, čo dodáva interiéru originálny charakter. Nábytok je... Celý popis
Popis
Komoda Artens | 138 2D4S
Artens kolekcia v dekore dub grandson prírodný vhodne dopĺňa biela farba, čo dodáva interiéru originálny charakter. Nábytok je vyrobený z vysoko kvalitnej laminovanej dosky (DTD) o hrúbke 16 mm, ktorá je odolná voči poškriabaniu, vlhkosti a vysokej teplote. Nechýbajú kvalitné ABS hrany a bezúchytový systém. Farebná kombinácia sa skvelo hodí do moderného ale aj klasického interiéru. Komoda ARTENS 138 ma priestranné police, 4 zásuvky a 2 dvierok.
- biela / biely lesk / dub grandson / čelá vitríny vysoký lesk
- dub artisan / grafit
Upozornenie: Váš monitor a tlačiareň nemusia zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti! Kvôli bezpečnosti a zachovaniu primeranej stability nábytku, by mal byť trvalo pripevnený k stene.
Parametre
| FARBA | dub artisan / grafit |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Výška | 90,5 cm |
| Dekor | Dub |
| Povrchová úprava | Mat |
| Povrchová úprava | Lesk |
| Šírka od-do | 130 cm - 140 cm |
| Šírka | 138,2 cm |
| Kategória | Komody |