ArtIdz Šatníková skriňa LATTE LTT 15
Šatníková skriňa LATTE LTT 15 Spálňová dodá vášmu interiéru elegantný a vážený podtón. Kolekcia je vyrobená v excelentnej farbe dub trufla doplnená hnedými... Celý popis
Popis
Šatníková skriňa LATTE LTT 15
Spálňová dodá vášmu interiéru elegantný a vážený podtón. Kolekcia je vyrobená v excelentnej farbe dub trufla doplnená hnedými detailami. Nábytok LATTE je vyrobený z vysokokvalitnej laminovanej dosky s hrúbkou 16 mm. Hrany nábytku sú upravené na ABS. Úchyty z hliníka vkusne doplňujú celkový dojem. Šatníková skriňa LATTE LTT 15 je priestranná skriňa s posuvnými zrkadlovými dverami. Jej hlavnou výhodou je použitie 2 tyčí a mnohých políc ,vďaka ktorým môžete zhromaždiť všetok svoj šatník na jednom mieste.
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti!
Parametre
| Farba | Hnedá |
|---|---|
| Materiál | Laminát |
| Výška | 216 cm |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Zrkadlo | Áno |
| Dekor | Dub |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ dverí | Posuvné dvere |
| Počet dverí | Dvojdverové |
| Tvar | Rovné |
| Šírka od-do | 230 cm - 240 cm |
| Šírka od-do | 220 cm - 230 cm |