ArtIdz Šatníková skriňa BARI BR20
407.00 €
Do obchodu
Šatníková skriňa BARI BR20 Populárni je vhodný ako do klasického tak aj moderného interiéru. Unikátne spojenie farieb teplého dubu san remo a čiernej v lesku... Celý popis
Popis
Šatníková skriňa BARI BR20
Populárni je vhodný ako do klasického tak aj moderného interiéru. Unikátne spojenie farieb teplého dubu san remo a čiernej v lesku vám zútulní a spestrí váš domov. Nábytok je vyrobený z kvalitnej laminovanej dosky o šírke 16 mm, zakončený ABS hranou. BARI BR20 je praktickým pomocníkom do vašej spálne. Skriňa má v ľavej časti police a v pravej časti dve závesné tyče.
Materiál: korpus a dvierka LTD 16 mm
Rozmer: (ŠxVxH) 231 x 210 x 57 cm
Farebné prevedenie: dub san remo / čierna lesk

Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti!
Parametre
| Farba | Hnedá |
|---|---|
| Farba | Čierna |
| Materiál | Laminát |
| Výška | 210 cm |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Zrkadlo | Áno |
| Šírka | 231 cm |
| Dekor | Dub |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ dverí | Klasické dvere |
| Počet dverí | Viacdverové |
| Tvar | Rovné |
| Šírka od-do | 230 cm - 240 cm |