ArtGiB Vitrína PULA PL-09 s LED osvetlením | čierna WIT70
217.00 €
Do obchodu
Originálna zostava nábytku PULA v čiernej farbe, ktorá je oživená zlatými nohami, sa stane neodmysliteľnou súčasťou vašej obývačky. Jednoduché línie sú... Celý popis
Popis
Originálna zostava nábytku PULA v čiernej farbe, ktorá je oživená zlatými nohami, sa stane neodmysliteľnou súčasťou vašej obývačky. Jednoduché línie sú oživené jemnými úchytkami a vysoké nohy celú kolekciu odľahčujú. Moderná vitrína PULA PL-09 WIT70 má 2 dvierka, jedny zčasti presklené, vďaka čomu získate množstvo úložného priestoru. Vitrína má LED osvetlenie v cene. Popustite uzdu svojej fantázii pri zariaďovaní obývačky a oživte si interiér s kolekciou PULA.
Materiál: laminát, kovové nohy, tiché dovieranie dvierok
Rozmery (ŠxVxH): 70 x 190 x 41 cm
Farebné prevedenie: jaseň portland čierny / zlatá
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti!
Parametre
| Farba | Čierna |
|---|---|
| Materiál | Laminát |
| Výška | 190 cm |
| Štýl | Moderný |
| Typ vitríny | Úzke vitríny |
| Typ vitríny | Vysoké vitríny |
| Typ vitríny | Vitríny so sklom |
| Typ vitríny | Samostatne stojace vitríny |
| LED osvetlenie | S osvetlením |
| Dekor | Jaseň |
| Šírka od-do | 60 cm - 70 cm |
| Šírka od-do | 70 cm - 80 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
| Hĺbka | 41 cm |