ArtGiB Šatníková skriňa LANDRO LR-10
301.00 €
Do obchodu
Šatníková skriňa LANDRO LR-10 Štýlová šatníková skriňa LANDRO LR-10 v modernom farebnom prevedení dub hikora s kombináciou biela matná. Dub... Celý popis
Popis
Šatníková skriňa LANDRO LR-10
Štýlová šatníková skriňa LANDRO LR-10 v modernom farebnom prevedení dub hikora s kombináciou biela matná. Dub hikora prináša do izby teplo a prirodzenú eleganciu, zatiaľ čo biele matné prvky dodávajú čerstvý, moderný vzhľad. Šatníková skriňa je dizajnovaná s ohľadom na štýl, funkčnosť a trvanlivosť.
- laminát
- kov
- ABS hrana
Šatníková skriňa LANDRO LR-10 je vyrobená k detailom a starostlivosťou o bezpečnosť vašich detí. Originálny dizajn dopĺňajú čierne úchytky a kovové nohy s výškou 14 cm. Nábytok má ABS hrany, hrana je odolná a zaručí dlhšiu životnosť.
- šírka: 80 cm
- výška: 190 cm
- hĺbka: 60 cm
- výška nôh: 14 cm
- počet zásuviek: 2
- počet dvierok: 2
- počet úchytiek: 4
- hĺbka police: 56/55,4 cm
- šírka police: 37,5 cm
- hĺbka zásuvky: 53,3 cm
- výška zásuvky: 14,2 cm
- šírka zásuvky: 31,8 cm
- vešiaková tyč: 2
- počet políc: 3
- hmotnosť: 89 kg
- farebné prevedenie: dub hikora/biela matná
Parametre
| Farba | Biela |
|---|---|
| Materiál | Laminát |
| Výška | 190 cm |
| Zrkadlo | Nie |
| Police | Áno |
| Farba | Béžová |
| Dekor | Dub |
| Šírka od-do | 80 cm - 90 cm |
| Šírka od-do | 70 cm - 80 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ dverí | Klasické dvere |
| Počet dverí | Dvojdverové |
| Tvar | Rovné |
| Cena | do 300 € |