ArtGiB Šatníková skriňa IWA IW-13 FARBA: Biela
Šatníková skriňa IWA IW13 , je vyrobená v dvoch nadčasových farebných prevedeniach, vďaka čomu je vhodná do akejkoľvek domácnosti. Charakteristickým znakom... Celý popis
Popis
Šatníková skriňa IWA IW13
, je vyrobená v dvoch nadčasových farebných prevedeniach, vďaka čomu je vhodná do akejkoľvek domácnosti. Charakteristickým znakom kolekcie je výmena klasických úchytiek za výrezy, atraktívny vzhľad, zaujímavý dizajn a originálne prevedenie detailov. Zostava tiež ponúka praktické zásuvky, kde sú použité pevné valčekové vodidlá. Skriňa IW-13 má na ľavej strane 2 zásuvky a jedny dvierka, za ktorý sú police a na pravej strane dvierka, za ktorými sú police a vešiaková tyč. Nábytok je dodávaný v demonte.
Materiál: laminovaná doska 16 mm
Farebné prevedenie:
- korpus grafit, front biely / dub artisan
- korpus biely, front zlatý dub
Rozmery:
- (ŠxVxH) 90 x 200 x 60 cm
- Váha: 91,5 kg
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti!
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Farba | Sivá |
| Farba | Hnedá |
| Výška | 200 cm |
| Hĺbka | 60 cm |
| Širka | 90 cm |
| Dekor | Dub |