ArtGiB Šatníková skriňa IWA IW-12 FARBA: Biela
Šatníková skriňa IWA IW-12 je vyrobená v dvoch nadčasových farebných prevedeniach, vďaka čomu je vhodná do akejkoľvej domácnosti. Charakteristickým znakom... Celý popis
Popis
Šatníková skriňa IWA IW-12
je vyrobená v dvoch nadčasových farebných prevedeniach, vďaka čomu je vhodná do akejkoľvej domácnosti. Charakteristickým znakom kolekcie je výmena klasických úchytiek za výrezy, atraktívny vzhľad, zaujímavý dizajn a originálne prevedenie detailov. Zostava tiež ponúka praktické zásuvky, kde sú použité pevné valčekové vodidlá. Skriňa IW-12 ponúka praktickú vešiakovú tyč aj police na odkladanie vecí. Skriňa má aj skvelé zrkadlo na posuvných dverách. Nábytok je dodávaný v demonte.
Materiál: laminovaná doska 16 mm, zrkadlo
Farebné prevedenie:
- korpus grafit, front biely / dub artisan
- korpus biely, front zlatý dub
Rozmery:
- (ŠxVxH) 110 x 215 x 62 cm
- Váha: 109,5 kg
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti!
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Farba | Sivá |
| Farba | Hnedá |
| Hĺbka | 62 cm |
| Výška | 215 cm |
| Šírka | 110 cm |
| Dekor | Dub |