ArtGiB Šatníková skriňa INES IN-10
Šatníková skriňa INES IN-10 Kolekcia INES bola navrhnutá do spálne aj do obývačky. Jeho charakteristickými prvkami sú podstavce, ktoré tvoria základ nábytku a... Celý popis
Popis
Šatníková skriňa INES IN-10
Kolekcia INES bola navrhnutá do spálne aj do obývačky. Jeho charakteristickými prvkami sú podstavce, ktoré tvoria základ nábytku a hrubé čierne dosky. Použitá farba je dub artisan s uzlami charakteristickými pre tento motív. Šatníková skriňa INES IN-10 vo vkusnej kolekcii INES ma dve vešiakové tyče umiestnené pod sebou, čo znamená možnosť uskladnenia viacerých odevov. Šatníková skriňa 4D má tiež zrkadlo a dve vnútorné zásuvky. Pri každodennom používaní oceníte ABS hrany.
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti! Na sklá sa nevzťahuje reklamácia, je potrebné si ich skontrolovať pri preberaní tovaru!
Parametre
| Farba | Čierna |
|---|---|
| Materiál | Laminát |
| Šírka | 180 cm |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Zrkadlo | Áno |
| Výška | 116,5 cm |
| Dekor | Dub |
| Šírka od-do | 170 cm - 180 cm |
| Šírka od-do | 180 cm - 190 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ dverí | Klasické dvere |
| Počet dverí | Dvojdverové |
| Tvar | Rovné |