ArtGiB Šatníková skriňa IINES IN-09
Šatníková skriňa IINES IN-09 Kolekcia IINES bola navrhnutá do spálne aj do obývačky. Jeho charakteristickými prvkami sú podstavce, ktoré tvoria základ... Celý popis
Popis
Šatníková skriňa IINES IN-09
Kolekcia IINES bola navrhnutá do spálne aj do obývačky. Jeho charakteristickými prvkami sú podstavce, ktoré tvoria základ nábytku a hrubé čierne dosky. Použitá farba je dub artisan s uzlami charakteristickými pre tento motív. Šatníková skriňa IINES IN-09 vo vkusnej kolekcii IINES ma dve vešiakové tyče umiestnené pod sebou, čo znamená možnosť uskladnenia viacerých odevov. Šatníková skriňa je vysoká a priestranná, objednajte si ešte dnes a usporiadajte si oblečenie.
- laminátová doska 32 mm (vrchné a spodné kryty, sokle)
- laminátová doska 16 mm
- plast
- ABS hrany
Šatníková skriňa IINES je vyrobená z kvalitných a odolných materiálov. Pre väčšiu bezpečnosť má nábytok ABS hrany, čo zabezpečujú dlhšiu životnosť. Nohy a úchytky sú vyrobené z pevného plastu. Dvierka majú kvalitné pánty.
- šírka: 90 cm
- výška: 215 cm
- hĺbka: 60 cm
- výška medzi policami: 39 cm
- hmotnosť: 101,5 kg
- počet dverí: 2
- vešiaková tyč: 2
- police: 5
- počet úchytiek: 2
- farebné prevedenie: dub artisan / čierna matná
Parametre
| Farba | Čierna |
|---|---|
| Materiál | Laminát |
| Zrkadlo | Nie |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Výška | 116,5 cm |
| Dekor | Dub |
| Šírka od-do | 80 cm - 90 cm |
| Šírka od-do | 90 cm - 100 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ dverí | Klasické dvere |
| Počet dverí | Dvojdverové |
| Tvar | Rovné |
| Cena | do 250 € |