ArtGiB Šatníková skriňa DENVER D-12 Farba: dub monstery/ grafit lesk
408.00 €
Do obchodu
Šatníková skriňa DENVER SZ150 Obľúbená a jedinečná kolekcia DENVER spája v sebe klasický dizajn s modernými a veľmi obľúbenými farbami dubu... Celý popis
Popis
Šatníková skriňa DENVER SZ150
Obľúbená a jedinečná kolekcia DENVER spája v sebe klasický dizajn s modernými a veľmi obľúbenými farbami dubu monastery a doplnkami v sivej farby v lesku. Vďaka mnohým elementom si ľahko vyskladáte obývaciu izbu, spálňu, pracovňu či predsieň, ktorú bude obdivovať každý milovník dizajnu. Šatníková skriňa DENVER má mnoho úložného priestoru. V ľavej časti sa nachádzajú police, v prave vešiakové tyče. Kovové úchytky sa vyznačujú vysokou odolnosťou a pevnosťou.
Materiál: MDF
Rozmery (ŠxVxH): 150 x 215 x 68,5 cm
Farebné prevedenie: dub monastery/grafit lesk
Ku skrini DENVER je možné doobjednať:
- LED osvetlenie (cena LED lampy je 21 € / ks)
- systém tichého dojazdu (za cenu 39 €)
- zrkadlo 76 x 84 cm (za cenu 66 €)
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, ako sú v skutočnosti.
Parametre
| Farba | dub monstery/ grafit lesk |
|---|---|
| Materiál | MDF |
| Farba | Hnedá |
| Výška | 215 cm |
| Zrkadlo | Nie |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Dekor | Dub |
| Šírka od-do | 140 cm - 150 cm |
| Šírka od-do | 150 cm - 160 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
| Povrchová úprava | Lesk |
| Typ dverí | Posuvné dvere |
| Tvar | Rovné |