ArtGiB Šatníková skriňa DENVER D-12
Šatníková skriňa DENVER SZ150 Obľúbená a jedinečná kolekcia DENVER spája v sebe klasický dizajn s modernými a veľmi obľúbenými farbami dubu... Celý popis
Popis
Šatníková skriňa DENVER SZ150
Obľúbená a jedinečná kolekcia DENVER spája v sebe klasický dizajn s modernými a veľmi obľúbenými farbami dubu monastery a doplnkami v sivej farby v lesku. Vďaka mnohým elementom si ľahko vyskladáte obývaciu izbu, spálňu, pracovňu či predsieň, ktorú bude obdivovať každý milovník dizajnu. Šatníková skriňa DENVER má mnoho úložného priestoru. V ľavej časti sa nachádzajú police, v prave vešiakové tyče. Kovové úchytky sa vyznačujú vysokou odolnosťou a pevnosťou. Je možné doobjednať LED osvetlenie, systém tichého dojazdu a zrkadlo.
- MDF
- kov
- ABS hrana
Šatníková skriňa je vyrobená z kvalitných a pevných materiálov, ktorý je odolKovové úchytky sa vyznačujú vysokou odolnosťou a pevnosťou.
- šírka: 150 cm
- výška: 215 cm
- hĺbka: 68,5 cm
- počet dvier: 2
- počet políc: 5
- vešiaková tyč: 2
- hmotnosť: 155,5 kg
- farebné prevedenie: dub monastery/grafit lesk
Parametre
| Materiál | MDF |
|---|---|
| Farba | Hnedá |
| Výška | 215 cm |
| Zrkadlo | Nie |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Dekor | Dub |
| Šírka od-do | 140 cm - 150 cm |
| Šírka od-do | 150 cm - 160 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
| Povrchová úprava | Lesk |
| Typ dverí | Posuvné dvere |
| Tvar | Rovné |
| Cena | do 500 € |