ArtGiB Písací stolík IWA IW-01 FARBA: Biela
Písací stolík IWA IW-01 Moderná kolekcia nábytku IWA, je vyrobená v dvoch nadčasových farebných prevedeniach, vďaka čomu je vhodná do akejkoľvek domácnosti.... Celý popis
Popis
Písací stolík IWA IW-01
Moderná kolekcia nábytku IWA, je vyrobená v dvoch nadčasových farebných prevedeniach, vďaka čomu je vhodná do akejkoľvek domácnosti. Charakteristickým znakom kolekcie je výmena klasických úchytiek za výrezy, zaujímavý vzhľad, atraktívny dizajn a originálne prevedenie detailov. Zostava tiež ponúka praktické prevedenie zásuviek, kde sú použité pevné valčekové vodidlá. Písací stolík IW-01 ponúka tri skvelé zásuvky a mimoriadny vzhľad, takže určite nemôže chýbať v žiadnej modernej študentskej izbe. Nábytok je dodávaný v demonte.
Materiál: laminovaná doska 16 mm
Farebné prevedenie:
- korpus grafit, front biely / dub artisan
- korpus biely, front zlatý dub
Rozmery:
- (ŠxVxH) 120 x 75 x 50 cm
- Váha: 41 kg
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti!
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Farba | Sivá |
| Farba | Hnedá |
| Hĺbka | 50 cm |
| Výška | 75 cm |
| Šírka | 120 cm |
| Dekor | Dub |