ArtExt Vitrína Shetland typ 01 LED osvetlenie: ÁNO
Shetland nábytok s jednoduchou eleganciou v príjemnom dekóre dubu Shetland sa ideálne hodí do všetkých priestorov. Nábytok má bezúchytkový systém. Korpusy a... Celý popis
Popis
Shetland nábytok s jednoduchou eleganciou v príjemnom dekóre dubu Shetland sa ideálne hodí do všetkých priestorov. Nábytok má bezúchytkový systém. Korpusy a dvierka sú vyrobené z kvalitnej DTD so zvýšenou odolnosťou tak, že budú slúžiť mnoho rokov. Korpusy majú hrúbku 28 mm. Je ideálnou voľbou pre tých, ktorí ocenia prirodzenosť, jednoduchosť a eleganciu.
Vitrína je univerzálna s jednými dvierkami, ktoré sa dajú namontovať podľa potreby na ľavú alebo pravú stranu.
Je možné doobjednať LED osvetlenie.
Rozmery: (ŠxVxH) 66 x 197 x 40 cm
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti! Na sklá sa nevzťahuje reklamácia, skontrolujte si ich prosím pri preberaní!
Parametre
| LED osvetlenie | ÁNO |
|---|---|
| Dĺžka | 66 cm |
| Šírka | 40 cm |
| Výška | 197 cm |
| Materiál | DTD lamino / fólia |
| Farebné prevedenie | dub Shetland |
| Záručná doba | 2 roky |
| Spôsob dodania | V demonte |