ArtExt Vitrína GRETA V02 Farba: dub artisan / sivý kosmos
Kolekcia nábytku GRETA je kombináciou úžasných geometrických tvarov a moderného dizajnu. Charakteristickým pre tento úžasný nábytok je luxusné vodorovné LED... Celý popis
Popis
Kolekcia nábytku GRETA je kombináciou úžasných geometrických tvarov a moderného dizajnu. Charakteristickým pre tento úžasný nábytok je luxusné vodorovné LED osvetlenie, kvalitný materiál, praktické bez-úchytkové otváranie a systém tichého zatvárania. Kolekcia GRETA predstavuje neodolateľný vzhľad a jedinečné línie a zároveň ponúka možnosť výberu z dvoch dokonalých farebných prevedení, preto by kolekcia nemala chýbať v žiadnej modernej domácnosti. Vitrína GRETA V02 ponúka dvierka, za ktorými sú praktické police. LED osvetlenie je súčasťou vitríny. Nábytok je dodávaný v demonte.
- dub artisan / biela alpska
- dub artisan / sivý kosmos
Parametre
| Farba | dub artisan / sivý kosmos |
|---|---|
| Materiál | laminovaná drevotrieska |
| farba | dub artisan / čierny kosmos, dub artisan / biela alpejska |
| Šírka | 90,4 cm |
| Výška | 146 cm |
| Hĺbka | 40 cm |
| Farba | Sivá |
| Farba | Hnedá |
| Farba | Biela |
| Materiál | Lamino |
| Výška | 146 cm |
| Materiál | Sklo |
| Štýl | Moderný |
| Typ vitríny | Široké vitríny |
| Typ vitríny | Nízke vitríny |
| Typ vitríny | Vitríny so sklom |
| Typ vitríny | Samostatne stojace vitríny |
| LED osvetlenie | S osvetlením |
| Dekor | Dub |
| Povrchová úprava | Mat |
| Šírka | 90,4 cm |