ArtExt Vitrína BLAKE V02 L
Vitrína BLAKE V02 L Nesmrteľná kombinácia bielej lesklej a čiernej farby, je nielen nadčasová a očarujúca, ale aj charakteristická pre moderný nábytok BLAKE.... Celý popis
Popis
Vitrína BLAKE V02 L
Nesmrteľná kombinácia bielej lesklej a čiernej farby, je nielen nadčasová a očarujúca, ale aj charakteristická pre moderný nábytok BLAKE. Kolekcia je vyrobená z kvalitného materiálu, odolnému voči poškriabaniu, vlhkosti a vysokým teplotám.
Zostava ponúka úžasné kovové úchytky, neodolateľný dizajn a možnosť výberu z viacerých dokonalých segmentov, preto by kolekcia BLAKE nemala chýbať v žiadnej modernej domácnosti. Vitrína ponúka nádherné dvere so sklom a dve sklenené a dve plné police. LED osvetlenie nie je súčasťou vitríny! Nábytok je dodávaný v demonte.
Upozornenie: Na sklá sa nevzťahuje reklamácia, skontrolujte si ich prosím pri preberaní!
Parametre
| farba | biela / biely lesk / čierna |
|---|---|
| Materiál | laminovaná drevotrieska / MDF |
| Šírka | 63,5 cm |
| Výška | 148,9 cm |
| Hĺbka | 38,7 cm |
| Materiál | MDF |
| Farba | Biela |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Lamino |
| Štýl | Moderný |
| Typ vitríny | Široké vitríny |
| Typ vitríny | Vysoké vitríny |
| Typ vitríny | Vitríny so sklom |
| Typ vitríny | Samostatne stojace vitríny |
| LED osvetlenie | Osvetlenie za príplatok |
| Šírka | 63,5 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
| Povrchová úprava | Lesk |
| Výška | 148,9 cm |