ArtExt Vitrína AVILA ALVV02 | nízka
314.00 €
Do obchodu
Minimalistický štýl, praktické prevedenie a jednoduché tvary kolekcie AVILA si zamilujete. Príjemná kombinácia dubu artisan, bielej alpskej s bielymi lesklými... Celý popis
Popis
Minimalistický štýl, praktické prevedenie a jednoduché tvary kolekcie AVILA si zamilujete. Príjemná kombinácia dubu artisan, bielej alpskej s bielymi lesklými dvierkami pôsobí nenásilne a prirodzene. Celú kolekciu AVILA zatraktivňuje LED osvetlenie vo vrchnej časti, ktoré je v cene a večer navodí príjemnú atmosféru. Vitrína AVILA ALVV02 má 2 dvierka, jedny z časti preskelené, pri každodennom používaní oceníte tiché zatváranie. Oživte si obývačku zostavou AVILA aj vy.
Materiál: laminát, MDF 19 mm (lesklé časti), tiché zatváranie
Rozmery (ŠxVxH): 94 x 160,5 x 38 cm
Farebné prevedenie: dub artisan / biela alpská / biely lesk
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti!
Parametre
| Šírka | 120 cm |
|---|---|
| Výška | 136 cm |
| Hĺbka | 38 cm |
| Farba | Biela |
| Farba | Béžová |
| POVRCH | Mat |
| POVRCH | Lesk |
| Dekor | Dub |