ArtExt Skriňa SEVILLA NEW 2D TYP 20
285.00 €
Do obchodu
Skriňa SEVILLA NEW 2D TYP 20 SEVILLA je súčasťou modernej kolekcie nábytku SEVILA NEW, ktorá Vám umožní vytvoriť dokonalú obývaciu izbu. Nábytok je vyrobený z... Celý popis
Popis
Skriňa SEVILLA NEW 2D TYP 20
SEVILLA je súčasťou modernej kolekcie nábytku SEVILA NEW, ktorá Vám umožní vytvoriť dokonalú obývaciu izbu. Nábytok je vyrobený z kvalitného materiálu a v neodolateľnom farebnom prevedení. Skriňa je charakteristická elegantnými kovovými úchytkami a praktickým prevedením. Nábytok je dodávaný v demonte.
Materiál: laminovaná drevotrieska, MDF
Rozmer: (ŠxVxH) 90 x 205 x 58 cm
Farebné prevedenie: biela, dub artisan
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti!
Parametre
| Materiál | MDF |
|---|---|
| Farba | Hnedá |
| Farba | Biela |
| Materiál | Laminát |
| Výška | 205 cm |
| Šírka | 90 cm |
| Zrkadlo | Nie |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Dekor | Dub |
| Šírka od-do | 80 cm - 90 cm |
| Šírka od-do | 90 cm - 100 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ dverí | Klasické dvere |
| Počet dverí | Dvojdverové |
| Tvar | Rovné |