ArtExt Šatníková skriňa ZIVA S02
Šatníková skriňa ZIVA S02 Útulne pôsobiaca sektorová kolekcia nábytku ZIVA je vyrobená špeciálne pre zariadenie jedální, obývačiek, kancelárií či predsiení.... Celý popis
Popis
Šatníková skriňa ZIVA S02
Útulne pôsobiaca sektorová kolekcia nábytku ZIVA je vyrobená špeciálne pre zariadenie jedální, obývačiek, kancelárií či predsiení. Celá kolekcia pozostáva z niekoľkých praktických prvkov, ktoré sa navzájom spolu jednoducho kombinujú, a tak vytvárajú veľmi elegantný interiér. Zostava ZIVA je vyrobená vo farebnom prevedení dub grandson. Toto nadčasové farebné prevedenie vyzdvihuje jemné línie nábytku a dodáva mu masívny vzhľad. Pre každodenné pohodlné používanie je nábytok doplnený o tiché zatváranie dvierok a zásuviek.
Materiál: laminovaná doska / MDF
Farebné prevedenie: Dub grandson
Rozmery: (ŠxVxH) 92,9 x 195 x 57,9 cm
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti!
Parametre
| Farba | Hnedá |
|---|---|
| Materiál | Laminát |
| Výška | 195 cm |
| Zrkadlo | Nie |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Šírka | 93 cm |
| Dekor | Dub |
| Šírka od-do | 90 cm - 100 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ dverí | Klasické dvere |
| Počet dverí | Dvojdverové |
| Tvar | Rovné |
| Kategória | Skrine |
| Cena | do 450 € |