ArtExt Šatníková skriňa SEVILLA TYP 23
614.00 €
Do obchodu
Šatníková skriňa SEVILLA TYP 23 SEVILLA TYP 23 je navrhnutá tak, aby splnila i tie najnáročnejšie potreby každého klienta. Skriňa ponúka... Celý popis
Popis
Šatníková skriňa SEVILLA TYP 23
SEVILLA TYP 23 je navrhnutá tak, aby splnila i tie najnáročnejšie potreby každého klienta. Skriňa ponúka jednoduchý a čistý dizajn, ktorý je vytvorený jemným frézovaním, je vyrobená vo farebnom prevedení čierna nórska borovica v kombinácií s obľúbeným bielym leskom. Celkový šmrnc dodávajú nábytku decentné kovové úchytky.
Materiál: laminát / MDF
Farebné prevedenie: čierna nórska borovica / biely lesk MDF/HG
Rozmery: (ŠxVxH) 168 x 205 x 58 cm
Farebné prevedenie: čierna nórska borovica / biely lesk MDF/HG
Rozmery: (ŠxVxH) 168 x 205 x 58 cm
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti!
Parametre
| Farba | Biela |
|---|---|
| Farba | Čierna |
| Materiál | Laminát |
| Výška | 205 cm |
| Šírka | 168 cm |
| Zrkadlo | Nie |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Šírka od-do | 160 cm - 170 cm |
| Povrchová úprava | Lesk |
| Typ dverí | Klasické dvere |
| Počet dverí | Viacdverové |
| Tvar | Rovné |