ArtExt Šatníková skriňa GRETA S01 Farba: dub artisan / biela alpská
Skriňa GRETA S01 Skriňa GRETA S01 ponúka praktickú závesnú tyč a police. LED osvetlenie je súčasťou skrine. Kolekcia nábytku GRETA je kombináciou úžasných... Celý popis
Popis
Skriňa GRETA S01
Skriňa GRETA S01 ponúka praktickú závesnú tyč a police. LED osvetlenie je súčasťou skrine. Kolekcia nábytku GRETA je kombináciou úžasných geometrických tvarov a moderného dizajnu. Charakteristickým pre tento úžasný nábytok je luxusné vodorovné LED osvetlenie, kvalitný materiál, praktické bez-úchytkové otváranie a tichý systém zatvárania. Kolekcia GRETA predstavuje neodolateľný vzhľad a jedinečné línie a zároveň ponúka možnosť výberu z dvoch dokonalých farebných prevedení, preto by kolekcia nemala chýbať v žiadnej modernej domácnosti. Nábytok je dodávaný v demonte.
-
dub artisan / biela alpska
-
dub artisan / sivý kosmos
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti!
Parametre
| Farba | dub artisan / biela alpská |
|---|---|
| Farba | Hnedá |
| Farba | Biela |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Laminát |
| Výška | 199 cm |
| Šírka | 96 cm |
| Zrkadlo | Nie |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Dekor | Dub |
| Šírka od-do | 90 cm - 100 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ dverí | Klasické dvere |
| Počet dverí | Dvojdverové |
| Tvar | Rovné |
| Kategória | Skrine |
| Cena | do 300 € |