ArtExt Šatníková skriňa CELESTE No S01 Prevedenie: Šatníková skriňa CELESTE No S01
478.00 €
Do obchodu
Šatníková skriňa CELESTE No S01 Priestranná v zaujímavom farebnom prevedení. Čierna farba v kombinácií s prevedením Dub Stirling svetlý poukazujú na... Celý popis
Popis
Šatníková skriňa CELESTE No S01
Priestranná v zaujímavom farebnom prevedení. Čierna farba v kombinácií s prevedením Dub Stirling svetlý poukazujú na eleganciu a najvyššiu triedu nadčasovosti. Trojdverová skriňa má v jednej časti praktické police a v druhej časti tyč na vešanie oblečenia.
Materiál: laminovaná drevotriesková doska / MDF / tiché zatváranie
Rozmery: (ŠxVxH) 155,6 x 215,3 x 65,1 cm
Farebné prevedenie šatníkovej skrine: korpus Dub Stirling svetlý / dvierka Dub Stirling svetlý / čierny mat
Farebné prevedenie šatníkovej skrine: korpus Dub Stirling svetlý / dvierka Dub Stirling svetlý / čierny mat
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, ako sú v skutočnosti!
Parametre
| Prevedenie | Šatníková skriňa CELESTE No S01 |
|---|---|
| Farba | Hnedá |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Laminát |
| Výška | 215 cm |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Zrkadlo | Áno |
| Šírka | 156 cm |
| Dekor | Dub |
| Šírka od-do | 150 cm - 160 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ dverí | Klasické dvere |
| Tvar | Rovné |