ArtExt Šatníková skriňa Boston BOS S12
Šatníková skriňa Boston BOS S12 Nadčasová spálňa Boston bude vkusným doplnkom vašej domácnosti. Prevedenie dvierok s bielym leskom dodá spálni... Celý popis
Popis
Šatníková skriňa Boston BOS S12
Nadčasová spálňa Boston bude vkusným doplnkom vašej domácnosti. Prevedenie dvierok s bielym leskom dodá spálni nádych elegancie a luxusu. Pohodlná posteľ vám zabezpečí skvelý odpočinok, komoda, nočný stolík alebo šatníkové skrine s rôznymi nadstavcami dostatok úložného priestoru pre všetky vaše veci. Pôsobí moderne a elegantne, z vašej spálne urobí čarovné miesto na oddych a relaxáciu. Kolekcia spálňového nábytku Boston má bezúchytový systém. Šatníková skriňa Boston BOS S12 má v spodnej časti 4 zásuvky a vo vrchnej časti dvierka, za ktorými sú police alebo vešiaková tyč, je na vás, čo si pri montáži zvolíte. Ku skrini sa dajú doobjednať nadstavce, viď súvisiaci tovar.
Upozornenie: Váš monitor a tlačiareň nemusia zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti.
Parametre
| Farba | Biela |
|---|---|
| Materiál | Laminát |
| Výška | 213 cm |
| Zrkadlo | Nie |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Šírka | 91 cm |
| Šírka od-do | 90 cm - 100 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
| Povrchová úprava | Lesk |
| Typ dverí | Klasické dvere |
| Počet dverí | Dvojdverové |
| Tvar | Rovné |